Redactie overval 0 reactie(s) di 09 augustus 2022, 21:01

Zoektocht naar dader(s) van woningoveral in Emmeloord

Laatst bijgewerkt: dinsdag 21:29 uur
EMMELOORD – Dinsdagavond 9 augustus omstreeks 20.25 uur heeft een woningoverval plaatsgevonden aan de Cyprus in Emmeloord.

De woning bevond zich op de derde etage van een appartementencomplex. De politie kwam met spoed naar de woning toe. Het slachtoffer verklaart dat hij bedreigt en mishandeld is door één of meerdere daders. De dader(s) is/zijn de wijk in gevlucht. De politie is in omgeving aan het zoeken.

Het slachtoffer hoefde niet naar het ziekenhuis na de mishandeling.

Foto’s : AS Media

20220809204745.jpg

Deel dit artikel

Locatie

112 Melding

0730316 20:28:46 09-08-22 Overval woning Cyprus Emmeloord

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Flevoland

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Flevoland
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.