Redactie misdaad 0 reactie(s) vr 16 december 2022, 16:27

Drie aanhoudingen na grote vangst zwaar vuurwerk in Amersfoort en Almere

Laatst bijgewerkt: vrijdag 16:27 uur
AMERSFOORT / ALMERE – De politie verrichte dinsdag 13 december drie aanhoudingen naar aanleiding van een onderzoek naar de internationale handel van illegaal vuurwerk. Het gaat om een man van 43 jaar, een vrouw van 39 jaar en een jongen van 17 jaar, alle drie uit Amersfoort. De politie sluit meer aanhoudingen in dit onderzoek niet uit.

Vorige week ontdekte de politie meerdere grote partijen zwaar vuurwerk in Amersfoort en Almere. In Amersfoort werd onder andere een bestelbus met 438 kilo zwaar vuurwerk aangetroffen. En een dag later werd in een woning in Almere 400 kilo illegaal vuurwerk gevonden.

Deel dit artikel

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Flevoland

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Flevoland
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.