Logo 112Flevoland

Redactie 112 0 reactie(s) ma 10 december 2018, 16:01

Inwoner van Zeewolde opgepakt voor dumpen afval in natuurgebied aan de Dasselaarweg

Laatst bijgewerkt: zondag 14:28 uur

ZEEWOLDE – Afgelopen zondag ontving de politie Zeewolde de melding dat er in het natuurgebied aan de Dasselaarweg afval gedumpt was. Ter plaatse gekomen werd onderstaand grof afval aangetroffen.

 

Na onderzoek kwamen wij de verdachte op het spoor. Hij is voor onderzoek aangehouden. Tegen de verdachte, een twintig jarige inwoner van Zeewolde, is inmiddels proces-verbaal opgemaakt en verder zal hij een rekening ontvangen voor de opruimkosten.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Flevoland

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Flevoland
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.