
Meerdere boten in brand op werf in Harderwijk, rook trekt over de stad
Laatst bijgewerkt: zondag 20 mrt 2022 om 06:52 uurHARDERWIJK – In Harderwijk aan de Marie Curiestraat is in de nacht van zaterdag op zondag brand ontstaan in de jachthaven. Er staan diverse boten in brand. Volgens 112 Meldingen Harderwijk kwam de eerste melding om 03:17 uur binnen bij de hulpdiensten.
Er zouden vijf boten op de werf in brand staan. De brandweer heeft 3 blusvoertuigen, 1 hoogwerker en voertuigen voor de waterwinning ingezet.
De rook die vrijkomt bij de brand is fors en trekt over de stad. In delen van Harderwijk en richting Zeewolde kan hierdoor met name geuroverlast ontstaan. Sluit in dat geval ramen en deuren en zet de ventilatie uit.
Update
De brand heeft zich rond 04:45 uur uitgebreid naar ongeveer 10 boten. De brandweer heeft een zogenaamde “stoplijn” gemaakt waardoor het vuur zich niet verder kan verspreiden. Overslag van het vuur naar een naastliggende bedrijfshal heeft de brandweer weten te voorkomen.
Reacties met de meeste stemmen
Actieve discussies
Recente reacties